Posuvné interiérové dveře

Posuvné dveře na stěnu

FINE

Posuvné kování FINE je úzké posuvné kování pro lehkost a eleganci v prostoru. Na kování nejsou znatelné žádné závěsy a vozíčky, křídlo se v kování doslova vznáší. Hladké těsnící kartáčky zabraňují viditelnosti kolejnice. Kolejnice je k dostání v nerezovém provedení a je určena zejména pro montáž bez zárubně (začištěný stavební otvor).

SEROFI

Posuvné kování SEROFI je kompaktní dvoudílná kolejnice v povrchové úpravě matného hliníku určená do modernějšího interiéru, dodává se na jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Je určena zejména pro montáž plných i prosklených dveří před zárubeň.

Posuvné dveře do pouzdra

Pouzdra pro posuvné dveře používáme zejména v situaci, kde je zapotřebí umístit posuvné dveře do příčky s co nejmenším nárokem na vlastní sílu stěny. Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšeným posuvným dveřím elegantně „zajíždět do zdi“, lze ho použít pro všechny typy námi nabízených dveřních křídel.

Inovativní provedení zárubně

Stavební pouzdra se standardně vyrábí v několika konstrukčních rozměrech v závislosti na dokončené tloušťky příčky. Důležitým kritériem pro výběr správného pouzdra je „síla“ budoucích posuvných dveří. Prosklené modely v kombinaci se zasklívací lištou není možné použít s nejsubtilnějším pouzdrem pro tl. stěny 100 mm, zde je přípustná pouze kombinace s plnými dveřmi nebo provedení dveří bez zasklívacích nebo ozdobných rámečků, popř. celoskleněnými dveřmi. Díky těmto aspektům Vám nabízíme jedinečnou zárubeň, která je sestavena z několika dílů (ostění zárubně, dorazový díl, zakrývací lišty, viz obrázek), prakticky je vyrobena vždy „na míru“ s maximálním důrazem na minimální spáry. Zlepšuje se tak nejen akustické hodnoty dveří, ale i estetický vzhled, mimo jiné, může být pouzdro osazeny asymetricky vzhledem k celkové tl. příčky.

POPTAT DVEŘE